Jak se knám dostanete?

Kontakt

Adresa:
Husova 44, 692 01 Mikulov
Provozovatel:
Athanor CZ s.r.o.
Zahradní 262
691 42 Valtice
IČO.: 28329554
DIČ: CZ28329554
Loc:
48°48'48''N, 16°38'38''E

Autem

Pokud pojedete podle navigace, dejte si pozor, aby vás navigace nezavedla doprostřed Husovi ulice. Náš penzion je totiž v dolní části a tam je jednosměrka. Musíte se dostat do Husovi ulice zespodu. Stačí sledovat ukazatele penzionu, které jsou v centru Mikulova. Můžete také přijet rovnou zezadu k parkovišti (z ulice 22.dubna).

Vlakem

Vlakem k nám můžete přijet ze dvou směrů - z Břeclavi a ze Znojma. Detailní informace o spojích můžete najít na www.idos.cz. Z vlakového nádraží půjdete pěšky přes most přímo nahoru k zámku. Náš penzion uvidíte přímo pod zámkem už z mostu. Přijdete k nám zezadu a můžete jen zazvonit u parkovací brány.

Autobusem

Pokud vystoupíte přímo na ulici 22.dubna, tak hned naproti zastávky je příjezd k našemu penzionu zezadu, k parkovací bráně. Poznáte to podle zákazu vjezdu. Můžete už jen zazvonit u brány. Detaily spojů můžete najít na www.idos.cz. Druhá nejbližší zastávka k vystoupení je zastávka U parku.

Letecky

Nejbližší letiště Mikulovu jsou v Brně, Bratislavě, Vídni a Praze. Odsud můžete využít vlakové, autobusové spojení, taxi nebo si můžete auto na letišti přímo pronajmout.

Shuttle service

Tato doprava Vás může přepravit z různých destinací přímo před dveře našeho penzionu. Využít můžete např. tuto firmu http://www.eushuttlebus.com/.

Na kole či pěšky

Můžete k nám samozřejmě přijet také pouze s využitím Vaší vlastní síly. Okolní krásné cyklostezky i pěší trasy k tomu přímo vybízí. Kola Vám rádi zdarma uschováme.

Neváhejte se zeptat na cokoliv

Velmi rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky. Budeme se snažit Vám odpovědět v co možná nejkratší době.

Náš team

MichalMichal
MartinMartinjednatel společnosti Athanor CZ s.r.o
info@domysdusi.cz+420 720 611 712
MarieMariepokojská
JitkaJitkapokojská
AlenaAlenapokojská