Ubytování

Ubytování Mikulov

Romantické ubytování Mikulov s výhledem na zámek

V penzionu Baltazar se nachází 6 pokojů s celkovou kapacitou 15 lůžek a s možností 4 přistýlek, ve kterých si můžete užít romantické ubytování Mikulov. Všechny pokoje jsou mimořádně prostorné a vybavené LCD televizí, satelitem, minibarem, trezorem, varným setem (rychlovarná konvice, káva, čaj, cukr, smetana), připojením k internetu, fénem, deštníkem, stylovými obrazy z okolí, rozkládací sedačkou, 2 křesly, velkou stojací lampou, malými lampičkami. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchou a WC. V některých pokojích můžete navíc najít krb, klimatizaci a také atypickou koupelnu s vanou a výhledem na celý pokoj.

Ubytování Mikulov - pokoj č. 1  Ubytování Mikulov - pokoj č. 2  Ubytování Mikulov - pokoj č. 3

Ubytování Mikulov - pokoj č. 4  Ubytování Mikulov - pokoj č. 5 VIP  Ubytování Mikulov - apartmán č. 6

Ubytování Mikulov s vlastním uzavřeným parkovištěm

Všechny pokoje umožňují krásný výhled na historický zámek, malebnou ulici Husova nebo na krajinu jižní Moravy směrem k rakouským hranicím. Užijte si ubytování Mikulov s romantickým výhledem. K dispozici je pro Vás také uzavřené parkoviště pro 6 aut. Pro uschování Vašich kol máme k dispozici zahradní domek.

Stylové ubytování Mikulov s vinotékou, zahradou a terasou

V přízemí našeho ubytování Mikulov můžete najít příjemnou jídelnu a malé posezení u "baru" s vinotékou, kde se můžete sami obsloužit kdykoliv budete chtít. Z jídelny se dá projít na zahradu s terasou, kde si můžete odpočinout, ochutnat dobrého vína nebo také posnídat. V prvním patře našeho ubytování Mikulov se nachází recepce a malé „turistické informační centrum“.

Ubytování Mikulov s výbornou restaurací do 20m

 

Ceník ubytování Mikulov

Fotogalerie ubytování Mikulov, penzionu, Mikulova a okolí

 

NAŠE DOMY S DUŠÍ

(MIKULOV, TELČ, ČESKÝ KRUMLOV)

www.domysdusi.cz


copyright © 2009 - pensionbaltazar.cz

"NAŠE DOMY S DUŠÍ"

(Mikulov, Telč, Český Krumlov)Fotogalerie

AKTUALITY:

AQUALAND MORAVIA

(10% SLEVA PRO NAŠE HOSTY - JSME PARTNER AQUALAND MORAVIA)

DOPORUČUJEME: